Uroczystości

Restauracja Horyzonty Cafe - Tylko u nas zjesz pysznie i kameralnie

Organizacja przyjęć okolicznościowych - komunie i bankiety w Olsztynie

Restauracja Horyzonty Cafe jest idealnym miejscem do urządzania przyjęć okolicznościowych, bankietów, imprez firmowych i spotkań biznesowych. weekendy często odbywają się u nas kameralne przyjęcia prywatne i rodzinne: komunie i chrzciny, dużym zainteresowaniem cieszy się również organizacja przyjęć weselnych. W naszym lokalu jest miejsce na organizację przyjęć dla 35 osób. Możemy tak zaaranżować wnętrza restauracji, by dopasować je do potrzeb i oczekiwań Gości.

Restauracja słynie z bogatej i urozmaiconej karty dań – będącej kwintesencją tego, co najlepsze w tradycjach kulinarnych naszego kontynentu. Jednak niezmiennie od lat na pierwszym miejscu stawiamy tradycyjne, polskie potrawy. Pamiętamy także o przygotowaniu wyjątkowej oprawy dla każdego organizowanego przyjęcia.

Czy w Horyzonty Cafe można urządzić małe przyjęcie z okazji chrztu?

Tak, z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa w naszej restauracji kameralne i uroczyste przyjęcie okolicznościowe z okazji chrztu, komunii oraz każdego wydarzenia, które chcecie świętować. Wystarczy, że skontaktujecie się z nami i przestawicie swoje oczekiwania – a my zajmiemy się resztą! Ustalimy wszystkie szczegóły i fachowo doradzimy w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Gwarantujemy, że w naszej restauracji będą Państwo otoczeni kompleksową opieką podczas każdego przyjęcia przez nasz wykwalifikowany i zawsze życzliwy personel.
Cena 80zł / osoba

Propozycja 1

Cena 110zł / osoba

Propozycja 2

Cena 130zł / osoba

Propozycja 3

Cena 150zł / osoba

Propozycja 4

Przekąski

Oferta dla klientów biznesowych

Bankiety - kolacje wigilijne - spotkania okolicznościowe.
W trosce o gości biznesowych odwiedzających naszą restaurację, lub chcących uczcić ważne wydarzenia w firmie, ofertę tworzymy indywidualnie, uwzględniając w szczególności tradycyjne polskie potrawy. Z uwagi na szczególnie wymagający charakter dla tego rodzaju spotkań i w trosce o klienta, dbamy o utrzymanie najwyższej jakości serwowanych potraw oraz obsługi.